Informace pro rodiče žáků, kteří nastupují 19.4. k prezenční výuce

Vážení rodiče,
v pondělí 19.4. po příchodu do školy podstoupí žáci Antigenní test výtěrem z nosu.
V dopoledních hodinách obdrží, již dříve avizovanou sadu na PCR test, kterou si odnesou domů.

Spolu s testovací sadou obdrží návod na nutné zaregistrování se do systému (část 1), návod na provedení testu (část 2) a souhlas zákonného zástupce (část 3).

návod PCR testování

Dle návodu si žáci v úterý ráno doma provedou odběr vzorku  a donesou zpět do školy spolu s vyplněným dotazníkem SOUHLAS ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE (ČÁST 3). Ze školy pak budou testy hromadně svezeny do laboratoře a vyhodnoceny.

Výsledky obdrží zákonný zástupce formou SMS či e-mailu nejpozději do středečního rána.

V případě, že nebude žák v pondělí přítomen či PCR test ze slin neabsolvuje, bude testován antig. testem v plánované dny (pondělí a čtvrtek).

Všem žákům i rodičům děkujeme za spolupráci.

návod PCR testování.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,35 MB

Lépe od hada býti uštknut, než v březnu od slunce ohřát.

V březnu sýkorka volá: rozsívej, rozsívej.