Konec školního roku

Vedení školy i všichni pedagogové přejí dětem klidné, příjemné prožití prázdnin a děkují všem rodičům za aktivní spolupráci a podporu v tomto nelehkém roce.

Informace k novému školnímu roku ( včetně organizace prvního dne) budou zveřejněny na našich stránkách po 25. srpnu.

Po tomto datu také zveřejníme seznamy rozdělení nových prvňáčků do tříd 1ABCD, včetně třídních p. učitelek a rozmístění kmenových tříd.

V současné době stále nabízíme volné místo kvalifikovaného pedagoga pro I.st. ( s výukou AJ) jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

V záložce Seznamy pomůcek jsou vloženy základní požadavky pro jednotlivé ročníky. Tyto seznamy mohou být v srpnu aktualizovány dle požadavků jednotlvých vyučujících.

Nevyzvednutá vysvědčení je možné si převzít po telefonické domluvě u hospodářky školy.

Přejeme všem našim žákům i rodičům pevné zdraví a těšíme se na nový a doufejme, že lepší školní rok.

Jasný měsíc v dubnu škodí květu stromů.

Slepice kváčí, kohouti pějí, sedláčkové hrách a oves sejí.