ZŠ a MŠ Na Balabence

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy!

Zájem o přípravnou třídu

Pro nový školní rok plánujeme otevřít 1 či 2 přípravné třídy (PT), podle počtu zájemců.

Pro nový školní rok plánujeme otevřít 1 či 2 přípravné třídy (PT), podle počtu zájemců.

K žádosti do přípravné třídy je vždy potřeba mít ve zprávě z pedagogicko psychologické poradny (PPP) nebo ze speciálního pedagogického centra (SPC) doporučení k zařazení do přípravné třídy.

V případě, že se o místo uchází dítě s žádostí o odklad  z naší spádové oblasti, stačí zaslat vyplněnou žádost ( blanket pro zápis - viz záložka PRVŃÁČEK) a v kolonkách žádosti uvést zájem o odklad a  zařazení do přípravné třídy. V přiložených povinných dokumentech  k odkladu musí být zároveň zapsané doporučení k zařazení do přípravné třídy.

V případě, že se jedná o dítě k 31.8.2020 nešestileté, využijte prosím náš blanket z webových stránek Přihláška do přípravné třídy ( záložka Dokumenty nebo odkaz níže) a vložte ji s doporučením pedagogicko psychologické poradny (PPP) do schránky či zašlete elektronickou cestou.

Pokud žádáte o odklad na jiné spádové škole ( např. ZŠ Špitálská), u nás odevzdejte (nebo zašlete) naši vyplněnou přihlášku (záložka Dokumenty nebo odkaz níže) s doporučením PPP. Po ukončení správního řízení na Vaší spádové škole Vás vyzveme k předložení Rozhodnutí o odkladu.

O přijetí či nepřijetí do PT budeme informovat rodiče prostřednictvím našeho webu nebo telefonicky.

Registrační číslo pro naše spádové děti s odkladem platí stejné jako je na žádosti. Ostatní zájemci obdrží námi přidělené číslo emailem či telefonicky.

Do přípravné třídy přijímáme pouze děti z obvodu MČ Prahy 9 do naplnění kapacity.

V případě, že rodič žádá o odklad školní docházky, musí předložit dvě doporučení ( jedno z PPP nebo SPC, druhé od lékaře). Pokud nemáte možnost v současné situaci potvrzení získat, požádáte při zápisu o odklad a potřebné dokumenty doložíte později. Správní řízení bude přerušeno do doby, než škole předložíte potřebná potvrzení.

Datum vložení: 1. 4. 2020 9:26
Datum poslední aktualizace: 8. 2. 2021 13:22
Autor:

Kalendář akci

Touží-li září po rose, bude v říjnu bláta po ose.

Na svatého Cypriána, chladno bývá často z rána.

3D prohlídka školy

Při "virtuální prohlídce školy" se můžete projít chodbami a učebnami, nebo si otevřít  konkrétní místa která vás zajímají jako tělocvična nebo školní jídelna.