Prázdniny s 5.D

Protože jsme se kvůli coronaviru dlouho s ostatními spolužáky neviděli a bylo nám smutno, tak jsme se v polovině prázdnin domluvili, že si zagrilujeme.

Protože jsme se kvůli coronaviru dlouho s ostatními spolužáky neviděli a bylo nám smutno, tak jsme se v polovině prázdnin domluvili, že si zagrilujeme. Grilovali jsme na dvorku nedaleko naší školy a pozvali jsme i pana učitele s kytarou z jiné třídy. Kluci postavili gril a pan učitel rozdělal oheň pomocí křesadla a březové kůry. Ugrilovali jsme párky, maso a zeleninu. A před tím, než jsme začali jíst, jsme skákali na trampolíně, pan učitel hrál na kytaru a my jsme zpívali. Bylo nám vedro, tak jsme si zahráli na vodní bitvu.

Protože se nám to spolu moc líbilo, dohodli jsme se, že se zase brzy sejdeme.

A tak jsme šli na konci prázdnin na zmrzlinu na Vinohrady. Dali jsme si menší procházku Prahou, říkali jsme paní učitelce mami a měli jsme srandu z toho, jak se na nás všichni koukali – tolik dětí!

Také jsme se podívali do kostela sv. Ludmily na Náměstí Míru, kde zrovna probíhala mše, tak jsme se potichu šli podívat, jak kostel uvnitř vypadá. Pak jsme si pověděli střípky z historie kostela, běželi jsme na tramvaj a jeli zpět domů.

autor: Jana, Denisa, Eva

Datum vložení: 27. 10. 2020 14:10
Datum poslední aktualizace: 8. 2. 2021 13:36
Autor:

Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.

Když stromy v dubnu odkvetou, hojně ovoce ponesou.