Informace k ukončení prvního pololetí

Vzhledem k tomu, že stále platí nejpřísnější opatření a vstup do budovy školy je velmi omezen, nemohou se v měsíci lednu konat společné třídní schůzky.

Vzhledem k tomu, že stále platí nejpřísnější opatření a vstup do budovy školy je velmi omezen, nemohou se v měsíci lednu  konat společné třídní schůzky. Rodiče mohou využít nabídky pedagogů na individuální konzultace nebo on line schůzky.

Pedagogická rada proběhne ve čtvrtek 21.1.

První pololetní bude ukončeno k 28.1.

Žáci 1. a 2. ročníků obdrží výpis vysvědčení, děti z přípravných tříd pololetní zhodnocení své práce. Žáci ostatních ročníků převezmou výpis ihned po návratu do školy.

Dne 28.1. bude zpřístupněna u všech žáků pololetní klasifikace na Bakalářích, včetně záznamů o udělení pochval a kázeňských opatřeních.

Dne 29.1. jsou naplánovány pololetní prázdniny, nebude probíhat prezenční ani distanční výuka.

Druhé pololetí bude zahájeno v pondělí 1. února. Bližší informace budou sděleny prostřednictvím webu a Bakalářů po zaslání pokynů z MŠMT.

Děkujeme všem rodičům za podporu a pochopení.

Když máj vláhy nedá, červen se předá.

Svatý Kříž, ovčí střiž.