Odložení třídních schůzek

Vážení rodiče
z důvodu zhoršující se epidemiologické situace v naší škole odkládáme plánované třídní schůzky.

Vážení rodiče

z důvodu zhoršující se epidemiologické situace v naší škole odkládáme plánované třídní schůzky.

Informace k elektronické ŽK (Bakaláři) a nových emailových kontaktech na pedagogy obdrží rodiče písemně od třídních učitelů do konce září. Věříme, že i přes všechny problémy, které v současné době musíme řešit, se nám podaří tento nový systém rozjet v plánovaném termínu. Těšíme se na spolupráci.

Zároveň v současné době jednáme se všemi agenturami, které mají zájem v naší škole rozjet v I. pololetí  zájmové kroužky. Podmínky pro činnost kroužků jsou poměrně svazující. Z tohoto důvodu bude nutné posunout jejich případné zahájení nejdříve na 2.polovinu října. Děkujeme za pochopení.

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Na Petra mučedníka je dobře vysazovat zelí na pole.