Na konci dubna se předškoláci vydali do centra Prahy na návštěvu Muzea pražských pověstí a strašidel. Hned při vstupu nás přivítala tajemná atmosféra staré Prahy, plná tmy, světýlek a zvláštních zvuků.
Prohlédli jsme si postavy známých pražských strašidel, jako byl Golem nebo bezhlavý rytíř. Paní průvodkyně nám poutavě vyprávěla pověsti, které se kdysi vyprávěly v pražských uličkách. Bylo to trochu strašidelné, ale zároveň velice zajímavé. Po návštěvě muzea jsme se ještě prošli po Karlově mostě, abysme si atmosféru staré Prahy užili co nejdéle!
Slunce peče - déšť poteče.
Deštivé léto horší podzimku.
Při "virtuální prohlídce školy" se můžete projít chodbami a učebnami, nebo si otevřít konkrétní místa která vás zajímají jako tělocvična nebo školní jídelna.