ZŠ a MŠ Na Balabence

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy!

Plavání

Informace pro žáky 3. ročníku - 3.A,B,C

Žáci 3. ročníků zahájí ve středu 8. září 2021 výuku plavání v pl. areálu Hloubětín. Dopravu autobusem hradí  škola s příspěvkem od rodičů. Výuku plavání hradí pouze škola.

Výuka probíhá každou středu ( během 1. a 2. vyučovací hodiny) -v době prázdnin a svátků výcvik neprobíhá.

Informace pro rodiče k uhrazení dopravy na plavecký výcvik

Částka a termín: 360,-Kč ( splatné do 24.9.2021)

Číslo účtu: 107-9206480207/0100

Variabilní symboly:

• 3.A - 31
  • 3.B - 32
  • 3.C - 33

Poznámka pro příjemce: Příjmení a třída dítěte

V ojedinělých případech, pokud se žák nezúčastní některou středu  výuky z důvodu zdravotní indispozice,  bude ve škole pod dohledem pověřeného pedagoga plnit zadané úkoly.  Po návratu třídy z plavání se zařadí do svého kolektivu. Důvod omluvy z  lekce plavání sdělí rodiče písemně tř. učitelce.

V případě, že žák se nemůže účastnit plavání ze závažných zdravotních důvodů, musí rodič podat Žádost o uvolnění ( viz Dokumenty) řediteli školy a doložit potvrzení od lékaře. Takový žák pak bude z tělesné výchovy na I. pololetí uvolněn. Plavání je pro žáky povinné.

Zákonný zástupce podepíše Čestné prohlášení, že jeho dítě je zdravotně způsobilé pro skupinovou plaveckou výuku.

Čestné prohlášení:

V případě, že žák/yně se nemůže zúčastnit plavání ze závažných zdravotních důvodů, musí rodič podat Žádost o uvolnění ( viz Dokumenty) řediteli školy a přiložit potvrzení od lékaře. Takový žák pak bude z tělesné výchovy na I. pol. uvolněn. Plavání je pro žáky povinné.

Pokyny:

Dítě bude mít 1 igelitovou tašku na boty. V druhé igelitové tašce bude mít plavky, koupací čepici, hřeben, ručník označený jménem, popř. fen na vlasy.

Děti můžou mít do sprch a k bazénu čistou obuv vhodnou do mokrého prostředí.

Všechny děti, které mají dlouhé vlasy  je musí mít svázané gumičkou.

Na plavecký výcvik je dětem zakázáno nosit cenné předměty (např. mobil,náušnice, hodinky, řetízky apod.). Škola ani zaměstnanci bazénu nezodpovídají za případnou ztrátu těchto předmětů.

Kalendář akci

Bouřka v říjnu třebas malá, sotva na to zima stálá.

Ono pole dobře rodí, po kterém hospodář na podzim často chodí.

3D prohlídka školy

Při "virtuální prohlídce školy" se můžete projít chodbami a učebnami, nebo si otevřít  konkrétní místa která vás zajímají jako tělocvična nebo školní jídelna.