Obnovena docházka I. stupně

Vážení rodiče, milí žáci
v pondělí bude částečně obnovena docházka dětí z I. stupně do naší školy. Škola je povinna dodržovat předepsaná doporučení dle manuálu MŠMT a MZ (viz níže).

Vážení rodiče, milí žáci

v pondělí bude částečně obnovena docházka dětí z I. stupně do naší školy. Škola je povinna dodržovat předepsaná doporučení dle manuálu MŠMT a MZ (viz níže).

Podle aktuálního stavu přihlášených žáků bylo vytvořeno celkem 19 dopoledních skupin, z nichž 11 skupin navazuje na odpolední blok. Skupiny nelze spojovat, rozdělovat ani měnit.

Vzhledem k tomu, že se počet žáků výrazně snížil, je možné nabídnout obědy všem přihlášeným dětem. Pro školní jídelnu platí velmi přísná hygienická omezení, proto budou skupiny vstupovat do prostor jídelny postupně dle harmonogramu. Od 11,00h do cca 12,00h budou obědvat strávníci, kteří se účastní pouze dopoledního bloku. Ostatní skupiny budou mít prostor v jídelně cca od 12,00 - 13,30h.

Všechny další informace k programu dopoledního i odpoledního bloku u jednotlivých skupin sdělí žákům zodpovídající pedagog.

V pondělí před vstupem do budovy bude pověřený pedagog u své skupiny vybírat vyplněné a podepsané čestné prohlášení  s datem nástupu a závaznou přihlášku. Prosíme rodiče, aby nezapomněli dětem tyto dokumenty připravit, bez nich nelze žáka do školy pustit.

Ve škole je již vše připraveno k návratu našich žáčků a všichni se těšíme na společné zážitky.

Pro žáky, kteří zůstávají doma, platí dále distanční vzdělávání v dohodnuté formě.

Datum vložení: 21. 5. 2020 13:51
Datum poslední aktualizace: 27. 10. 2020 13:53
Autor:

Duben hojný vodou - říjen vínem.

Slepice kváčí, kohouti pějí, sedláčkové hrách a oves sejí.