Návštěva předškoláčků v 1.D

Koncem školního roku se uskutečnila již tradiční návštěva budoucích prvňáčků na výuce v 1. třídách.

Po úvodním uvítání se děti posadily do lavic a vyzkoušely si výuku společně s dětmi z 1. třídy. Budoucí prvňáčci se aktivně a s nadšením zapojovali do rozmanitých úkolů, samostatně zvládli i úkol z pracovního listu. Na závěr za svoji práci dostali velkou jedničku a sladkou odměnu.

Předškoláci se ještě jednou v odpoledních hodinách podívali do naší třídy. Tentokrát byli ve třídě pouze s paní učitelkou, která si pro ně připravila zajímavé odpoledne. Budoucí prvňáčci paní učitelce ukázali, co všechno už umí.

Společně jsme si zasoutěžili a přitom jsme si procvičili některá písmenka a číslice. Také jsme probrali něco z prvouky, kreslili jsme, stříhali a lepili. Aby sezení nebylo moc dlouhé, tak se děti protáhly a zatancovaly si na známou písničku. Závěrečný úkol zaměřený na třídění obrázků u interaktivní tabule se dětem moc líbil. Za skvěle odvedenou práci dostaly sladkou odměnu. Děti se do první třídy těší, tak snad jim ta radost vydrží až do začátku nového školního roku. Foto ve fotogalerii.(Nach)

Návštěva předškoláčků v 1.D

Datum vložení: 13. 6. 2022 14:46
Datum poslední aktualizace: 13. 6. 2022 14:48
Autor: Barbora Muselová

Sníh v březnu škodí osení i vinné révě.

Velký pátek deštivý - dělá rok žíznivý.