Informace ke škole v přírodě podzim 2020

Vážení rodiče,
podzimní termín školy v přírodě je plánován na 12.-16. 10. 2020. Pořádána bude spolu s cestovní agenturou CK Sport (více na ck-sport.cz)
Termín platby bude v polovině září a cena bude upřesněna.

Vážení rodiče,
podzimní termín školy v přírodě je plánován na 12.-16. 10. 2020. Pořádána bude spolu s cestovní agenturou CK Sport (více na ck-sport.cz)
Termín platby bude v polovině září a cena bude upřesněna.

Kapacita v tomto termínu je omezena na 110 lůžek, z tohoto důvodu bude nabídnut tento termín vybraným třídám. Ostatní třídy se zúčastní jarních termínů.

Níže naleznete informace ohledně pobytu Vašeho dítěte.

• Hotel Semerink, Janov nad Nisou / Jizerské hory

Strava

• Strava bude zajištěna formou plné penze (snídaně, oběd, večeře, svačiny + pitný režim). Začíná se obědem a končí snídaní.

Program

• Sportovně zaměřené aktivity (např. nízké lanové překážky, dobrodružné hry, míčové sporty, lukostřelba a další ....)

Doprava

• Autobusem, odjezd od školy, přistavení autobusu v 8.00 hodin ke škole. Návrat opět ke škole mezi 12.00 a 14,00 hodinou (může být i dříve).

Storno podmínky CK Sport

Účastník má právo odstoupit od smlouvy kdykoliv. Není-li důvodem odstoupení účastníka porušení povinnosti firmy stanovené smlouvou nebo občanským zákoníkem, je účastník povinen zaplatit společnosti odstupné (storno).
Storno podmínky platí pouze tehdy, pokud počet účastníků klesne pod minimální počet objednaných dětí.

• 50% z ceny výletu při zrušení účasti min 21 dní před zahájením výletu
  • 75% z ceny výletu při zrušení účasti min 14 dní před zahájením výletu
  • 85% z ceny výletu při zrušení účasti 7 dní před zahájením výletu
  • 100% z ceny výletu při zrušení účasti 2 dny a méně před zahájením výletuV případě zrušení pobytu i den před nástupem a prokázání se lékařskou zprávou je odstupné (storno) ve výši 500 Kč za každou objednanou osobu.

Bude-li zájezd znemožněn v důsledku nepředvídatelné události ležící mimo smlouvu (vyšší moc – přírodní katastrofa, nepředvídatelná nemoc potvrzená hygienickou stanicí, úmrtí, havárie), mají obě strany právo odstoupit od smlouvy bez jakýchkoli nároků na finanční úhradu škody, avšak po předchozím průkazném vyrozumění. V takovém případě každá strana nese náklady vyplývající z výše uvedených povinností.

Další informace budou průběžně doplňovány.

Datum vložení: 1. 10. 2020 13:15
Datum poslední aktualizace: 8. 2. 2021 13:11
Autor:

Jasný měsíc v dubnu škodí květu stromů.

Když stromy v dubnu odkvetou, hojně ovoce ponesou.